Salut

Disfunctii sexuale masculine

Postata de XtrEam | RaDu cu 12 ani in urma.

Salutare . Am si eu o problema. Am 14 ani , dar am penisul foarte mic.in erectie are 9 cm lungime si 2.5cm in grosime...stiu ca o sa ziceti ca e destul de buna...dar in comparatie cu cel mai bun prieten al meu care o are de 17 lungime si 3 grosime...cred ca e o diferenta mare...si mai e unu la mine la bloc si are 12 ani si o are mai mare ca a mea !!! astept raspunsuri bune !!! multumesc!!!

Raspunsuri (3)

XtrEam | RaDu

acum 12 ani

am vrut sa zic 1.5 in grosime :D greseala de tipar

Georgica001

acum 12 ani

nu stiu cam ce raspuns astepti.exista diferite marimi la penis.mai este timp sa creasca d abia de acum isi da drumul.nu trebuie sa te simti complexat ca altii o au mai mare.eu personal am 20 de ani si 14cm lungime si partenera mea e destul de satisfacuta.daca sti cum sa ti pregatesti ''''terenul'''' nu conteaza neeaparat marimea.8 cm este marimea minima cu care o femeie poate fi satisfacuta.asa ca stai linistit.

Dr. Cristian Irina

acum 12 ani

14 ani este o varsta a pubertatii, in care se dezvolta caracterele sexuale secundare la baieti: dezvoltarea organelor genitale externe, schimbarea vocii, pilozitate dispusa pubian, axilar, facial, cresterea in inaltime.