salut

Disfunctii sexuale masculine

Postata de amsterdam111 cu 13 ani in urma.

am un penis de 13 cm si incep o relatie cu o fata de o inaltime de 1 metru 70 ce spuneti sunt ok din punct de vedere sexual ? am nevoie de sfat . ma simt umpic cam prost.

Raspunsuri (6)

mara

acum 13 ani

Nu conteaza marimea, ci tehnica. Stii cum se spune, mica si jucausa. Dar nici macar nu-i mica, cred ca-i ''''suficienta''''.

Iuli

acum 13 ani

13 cm e foarte bine. Ce treaba are ca ea are 1 m70? Ai impresia ca are vaginul mai mare?? Vaginul are 8 cm si se extinde apoi cat e nevoie. E normal sa iti fie un pic teama la inceput. Dar stai linistit ca e totul ok.

Salut

acum 13 ani

Daca doresti sa comunicam in legatura cu problema asta ,te rog sa ma adaugi in lista ta .

Y!M : nutelasamincurent

Petrovi

acum 13 ani

ai suficient pt. a satiface o fata.
din proprie experienta iti spun ca nu are de-a face vaginul cu inaltimea persoanei ;), iar penisul meu nu e cu mult mai mare decat al tau.

adi

acum 13 ani

si eu am un penis de 14 cm sa sti sal folosesti dar totul o sa fie bine mam culcat si cu femei maritate care au nascut si a fost foarte bine daca nu le placea nu mai vreau cu mine dar continui si in ziua de azi

ionut

acum 9 ani

Hei...am 22 de ani si penisul mei masoara 14 cm in stare erecta..as dori sa il maresc... am auzit un dispozitiv revolutionar numit phallosan...tehnologie americana de marire a penisului cu pana la 5cm lungime..dar mareste si in grosime...e adevarat? Contact la never_be_alone92