Raspuns urgent!... Nu stiu ce sa fac!

Disfunctii sexuale masculine

Postata de [email protected] cu 10 ani in urma.

Buna ! Am 17 ani si am o prietena ... in urma cu cate-va zile ea a fost la mine si in timp ce noi ne sarutam si penisul a devenit in erectie dar noi in timp ce ne sarutam penisul ejacula dar fara sa vreau eu era o ejaculare necontrolata... Ce pot face sunt ingrijorat... Daca voi face dragoste cu ea neprotejat presupun ca pot sa o las gravida daca am astfel de ejaculari necontrolate? VA ROG UN RASPUNS!

Raspunsuri (3)

nicu1718

acum 10 ani

Da, exista riscul ca ea sa ramana gravida. Cel mai indicat e sa folosesti metode contraceptive. Dintre aceastea iti recomand prezervativele.

membru245222

acum 10 ani

Da cum a spus nicu1718 iti recomand sa folosesti prezervativu . Deoarece poti sa o lasi si insarcinata daca nu il folosesti si sa risti o boala ceva.
Deobiecei penisu cand este infemeie ca sa zic el elibereaza cativa spermatozoiti la inceput si poti risca si cu aceia sa o lasi insarcinata .

gica28

acum 10 ani

la varsta asta si cu asa putina experienta sexuala, este OBLIGATORIU prezervativul. un plus ar fi ca poate chiar sa iti intarzie ejacularea, deci veti obtine amandoi mai multa placere. informeaza-te despre metode contraceptive, safe sex, etc. succes!