Proleme cu partenera

Disfunctii sexuale masculine

Postata de paul2013 cu 10 ani in urma.

Ma numesc P.S am 24 ani. De ceva timp ejaculez foarte repede( maxim 1 min) si im revin foarte greu pentru a incepe un alt act sexual, iar cand imi revin (dupa 30-40 min) durata nu este mai mult de 20 min. Este de la stres sau am alte probleme? La ce doctor ar trebui sa merg la o consultatie?

Raspunsuri (2)

mg-power

acum 10 ani

La primul contat asa se intampla la tineri din cauza supraexcitarii, Cu timpul o sa te tina mai mult cu siguranta, E normal ca dupa ejaculare penisul sa intre in stare flasca si ca are nevoie de 30 min sa-si revina .Asta e normal firesc.Nu esti tu SUPERSTAR sa se scoale la comana, Al doilea contact e normal de 20 min, cat ai vrea sa te tina ??

mg-power

acum 10 ani

La primul contat asa se intampla la tineri din cauza supraexcitarii, Cu timpul o sa te tina mai mult cu siguranta, E normal ca dupa ejaculare penisul sa intre in stare flasca si ca are nevoie de 30 min sa-si revina .Asta e normal firesc.Nu esti tu SUPERSTAR sa se scoale la comana, Al doilea contact e normal de 20 min, cat ai vrea sa te tina ??