probleme

Disfunctii sexuale masculine

Postata de andrada-roxana cu 15 ani in urma.

Am probleme cu masturbarea si din cauza asta probabil ejaculez precoce.Ma ajuta cineva sa renunt la hobbyurile mele daunatoare?

Raspunsuri (2)

Dorina6899908

acum 15 ani

GLUMESTI !!!!!cum ar putea sa te ajute cineva de pe forum ?????? poate cineva sa controleze ce faci tu sub patura ???????? cred ca stii si tu ce sa faci......adica SA NU FACI.

andrei178

acum 15 ani

Ce varsta ai? Daca nu mai esti un baietel...iesi in lumea reala, incearca sa cunosti o femeie cu care sa ai o relatie stabila. Altfel...acest "hobby" il vei prectica cu sarg...Intr-adevar, cei de aici nu-ti pot controla mana si impulsul..