Probleme virilitate

Disfunctii sexuale masculine

Postata de edward1980x cu 13 ani in urma.

Buna ziua,
ma numesc edward,am 30 ani,sunt casatorit.De 4 ani sunt plecat in italia unde lucrez ca sofer transport international,iar de 2 ani ma confrunt cu o problema de virilitate,fiindu-mi foarte greu sa pot desfasura un act sexual,indiferent de gradul de excitatie,penisul meu neatingind duritatea necesara.Ma poate ajuta cineva?
Va multumesc,
La revedere

Raspunsuri (2)

Ionescu

acum 13 ani

Acest comentariu a fost moderat de administratorul forumului

edward1980x

acum 13 ani

un raspuns serios se poate