probleme sexuale

Disfunctii sexuale masculine

Postata de MITICA3112414 cu 13 ani in urma.

Buna ziua,am si eu o intrebare ma excit normal si mi se scoala dar pina sa intru imi moare ............?am observat in scrot niste gilme sa fie o cauza? multumesc anticipat

Raspunsuri (6)

korish

acum 13 ani

nu stiu probleme de astea

MITICA3112414

acum 13 ani

atunci ce te bagi in seama ramii in anonimat ...............

Iuli

acum 13 ani

Daca ai observat pe scrot niste galme, mergi CAT DE REPEDE la un medic pentru consult. Nu stiu daca are legatura cu erectia. Poate sa aiba sau nu.

Grig

acum 13 ani

E vorba de un varicocel la testicol, dar acesta nu afecteaza erectia ci doar fertilitatea intr-o oarecare masura

Psihosexolog clinician

acum 13 ani

Un consult urologic si sexual merita sa il faci.

MITICA3112414

acum 13 ani

multumesc frumos,o zi buna !