probleme sexuale

Disfunctii sexuale masculine

Postata de Eugen32158212 cu 14 ani in urma.

Am hepatita cronica B, sunt in tratament cu Roferon A (interferon) de 4 luni. Desi am avut o viata sexuala normala, impreuna cu sotia mea, ani de zile, desi m-am luptat uneori cu ejaculare precoce, in aceasta perioada, nu pot avea o erectie puternica pentru penetrare. Daca ma concentrez sa o am are loc ejacularea si nu putem finaliza actul, iar daca incerc sa nu ma concentrez pentru a prelungi actul sexual, pierd virilitatea. Am luat si viagra la sfatul medicului, aceeasi problema. Ma puteti ajuta ? MULTUMESC si astept sfatul dvs.

Raspunsuri (2)

contea

acum 14 ani

muti au problema aceasta http://www.discretfarma.ro/ejaculare-precoce/ - aici am gasit niste solutii, dar nu ma ajuta decat pe moment. Mai multe obtii prin exersarea muschilor pelvieni - exercitii Kegel

Manuela

acum 14 ani

Adresati-va doctorului Mihai vieru de la Spitalul CFR din Iasi. Face tratamente homeopatice. Are rezultate extraordinare in bolile ficatului, inclusiv in ciroze hepatice. Iar de cealalta problema ce sa va spun ? picaturile doctorului Vieriu scoala si mortii. Luati-o si pe sotie ca sa-i dea o doza sa va poata face fata!!! nu este o gluma. E cel mai bun homeopat din tara!!!