Probleme Penis!

Disfunctii sexuale masculine

Postata de d3villo cu 13 ani in urma.

Salut. Am 20 de ani si mi-a aparut pe penis niste urme cum ca as fi aricit.....si se duce pielea ca si cum ar fi decojita..:| de la ce poate fi? ce poate fi?

Raspunsuri (6)

floryny

acum 13 ani

Ar fi bine sa mergi sa-ti faci un control de specialitate sa vezi diagnosticul. Poti incerca sa-ti cumperi de la farmacie pastile Fluconazol sa vezi daca iti va trece, daca nu, cea mai buna solutie ar fi sa te prezinti la medic.

Ionascu Andreea

acum 13 ani

Du-te la medicul dermatolog. Iti va da tratamentul corect si vei rezolva problema. E dificil in bolile dermatologice sa stabilesti fara consult diagnosticul.

d3villo

acum 13 ani

multumesc

huashen

acum 13 ani

Stimati domni,

Citind pe forum despre problemele cu care va confruntati, va propunem sa va venim in ajutor cu un produs usor de utilizat, fabricat pe baza nanotehnologiei (nu sunt pastile), este un produs 100% natural, care pana in prezent a ajutat milioane de barbati. Este recomandat pentru îmbunătățirea funcției sexuale, crește potența, fertilitatea și crește rata spermatogenezei. Are efect benefic în tratarea prostatitei, hemoroizilor, fisurilor anale, exema pungilor testiculare și contribuie la ameliorarea diabetului zaharat, dar și a hipertensiunii arteriale.
Acest produs este foarte pop**ar in Europa de Vest, America si Asia.
Pentru mai multe detalii despre produsele noastre va rugam sa accesati site-ul: huashen.ro si pagina de facebook: http://facebook.com/home.php?sk=lf#!/profile.php?id=100001219822747
Pentru orice intrebari, nu ezitati sa ne contactati la: 0723 674 259, iar noi vom fi fericiti sa va ajutam!

bai daca vrei sa ti se mareasca

acum 13 ani

treci la treaba si fa p***a

eu

acum 13 ani

:)) du-te ba dracu de p***ar