probleme legate de a 2-a fata

Disfunctii sexuale masculine

Postata de Mariana Cornelia135631 cu 15 ani in urma.

Hello, am 18 ani, am avut pana acum o singura partenera de sex, nu am avut niciodata probleme legate de erectie, totul a fost perfect, chiar sunt multumit. Mai nou, am o noua prietena, iar cand a venit vorba de actul sexual la inceput sunt excitat, am erectie, iar cand sunt pe punctul de a `incepe` ma lasa brusc. Nu stiu ce problema as putea avea. Recunosc, ca este a 2-a fata cu care ma culc si sunt plin de `emotii`, adica sunt rosu ca racu, si imi bate inima super tare. M-ar ajuta unele stimulente sexuala gen Viagra ?multumesc.

Raspunsuri (3)

IULIANA-ANA

acum 15 ani

Nu, la varsta ta sa apelezi asa asa ceva nu este indicat, incearca sa te linistesti si invata sa-ti controlezi emotiile, daca aceasta problema continua mergi la un urolog, acesta te va ajuta cu sfaturi si tratament daca e nevoie
Numai bine

acum 14 ani

Trebuie sa fi foarte relaxat (mai lasa emotiile, ca nu-i asa mare scofala :)
Stoparea erectiei poate fi cauzata si de partenera (daca are comportament neadecvat etc.)

mihaela1305

acum 14 ani

http://www.satibo-shop.ro/erectie.html
Aici gasesti niste informatii care cred ca te pot ajuta...."Spor la treaba"