Probleme in timpul erectiei

Disfunctii sexuale masculine

Postata de Denis89 cu 14 ani in urma.

Salutare am 20 de ani si am o problema in timpul erectiei nu imi pot decalota decat partial penisul deoarece mi se formeaza in jurul preputul un inel alb chiar la varf si ma doare daca incerc sa il trag in jos ,mai reusesc cateodata sa il descopar complet dar ma strange si probabil din cauza durerii care este suportabila totusi imi scade erectia ,sincer am problema asta de ceva ani credeam ca o sa dispara in timp nu am probleme in cuplu dar ma deranjeaza pe mine,daca ma puteti ajuta cu un sfat ceva despre problema mea ,am mai vb cu mai multe pers si miau zis ceva de preput stramt sa uceva de genul .va multumesc

Raspunsuri (5)

Sheila

acum 14 ani

Mergi la un urolog pentru un control, in timp poati avea probleme, se poate chiar infecta.
Numai bine

doru

acum 14 ani

s-ar putea sa ai FIMOZA.Este o afectiune care se rezolva chirurgical,f.simplu.Du-te la un medic urolog si el iti va spune exact despre ce este vorba.

valy

acum 14 ani

am si eu aceeasi problema cu inelul ce sa fac?

ramona

acum 14 ani

mergi la un urolog pt investigatii

liviu

acum 14 ani

am avut si eu. temporar se poate rezolva cu unguente. dureaza putin si reapare. problema se rezolva chirurgical.