Probleme erectie

Disfunctii sexuale masculine

Postata de Rammsteinx cu 8 ani in urma.

Buna ziua, am o problema de erectie in timpul actului sexual. Nu am observat sa am probleme cu erectia in mod normal si nici in timpul sexului oral in schimb la scurt timp dupa ce incepem sa facem sex, imi pierd erectia. Prietena ma excita foarte mult , nu este ea problema. As avea nevoie de o parere sau ar trebui sa iau ceva medicamente/ suplimente? Multumesc

Raspunsuri (1)

ion

acum 7 ani

antinpul actului sexual cu sotia mise culca penisu si nustiu de ce .rog daca ma poate ajuta cineva cun sfat