Probleme erectie

Disfunctii sexuale masculine

Postata de fzrfzr cu 11 ani in urma.

Salut am 20 de ani.acum 2 zile am facut sex cu prietena mea si de atunci nu stiu ce s-a intamplat ca am probleme cu sculat-ul penisului ca nu pot sa il mai incordez .pana acum nu am avut probleme de acest gen .Mi se scoala da nu pot sa il incordez si imediat se face fleasca..Stie cineva ce ar putea fi?sau cauza.Nici la atingere nu prea are reactie si inainte era de ajuns sa ma gandesc ..

Raspunsuri (5)

Grig15

acum 11 ani

Urgent un control la un urolog sa vada ce e cu el. Sunt cazuri cand respectivul nu stie sa-l foloseasca cum trebuie poate duce si la o ruptura de penis si atunci e bai !!

membru220163

acum 11 ani

spuneti-mi daca masturbarea excesiva poate dauna penisului pe parcurs,si care ar fi aceste cauze......se poate sa nu se mai intareasca complet bye

Grig15

acum 11 ani

Nu dauneaza daca nu exagerezi cu masturbarea !

marcus4367

acum 10 ani

Pastile pentru erectie –
http://track.vigrax.ro/product/Vigrax/?uid=2484&sid=637&pid=117&bid=adc***aec
Inca de la prima pilula am inceput sa simt cum lucreaza si deja am erectii tari.

Grig15

acum 11 ani

Masturbarea nu dauneaza daca nu exagerezi cu ea.Dar tine cont masturbarea e un surogat al orgasmului, Mai bine cu o prietena sau o persoana de sex opus e mai natuaral asa !!!