Probleme erectie dupa despartire?

Disfunctii sexuale masculine Sex si probleme sexuale Tulburari sexuale

Postata de florin.cot1 cu 6 ani in urma.

Buna ziua , am vasta de 19 ani si de ceva timp ma confrunt cu o problema , dupa ce mam despartit de fosta prietena am probleme cu erectia , am incercat sa am contacte sexuale doar ca nu mi se scoala , tin sa precizez cu fosta am avut o viata sexuala foarte activa doar ca acum mi se scoala doar cand ma masturbez , am incercat sa am 2-3 contacte sexuale dar nimic , va rog sa ma ajutati

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Pentru un diagnostic complet va recomandam sa mergeti la un control medical.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Disfunctii-sexuale-masculine/tulburari-de-erectie_686