probleme de erectie

Disfunctii sexuale masculine

Postata de mihai_86 cu 12 ani in urma.

am si eu o problema. am 25 de ani si de 2-3 saptamani, nu mai am aceeasi erectie puternica si de durata care o aveam pana acum. si nici nu mai am aceeasi "sensibilitate" ca sa zic asa (adica nu se mai intareste la orice miscare). are cineva ceva pareri? a mai patit cineva? astept raspunsuri. multumesc

Raspunsuri (5)

Gigi49

acum 12 ani

Tasteaza Rusova Veche `` izvor miraculos `` pe un motor de cautare.Te duci periodic acolo si iti iei cateva bidoane.Apas nu costa nimic. Bea obligatoriu in fiecare dimineata un pahar de bere de apa pe stomacul gol apoi doar cand tie sete. Te rog sa revii apoi aici sa ne spui cum te simti.

stefan185

acum 12 ani

ori faci exces de sex ori masturbare ori tiai pierdut interesu pentru partenera ta fi sincer cu tine insuti multi barbati nu inteleg ce inseamna cu adevarat sex. tu ai vrea sa ti se ridice ca la 18 ani cind numai fezi o fotografie cu o femeie goala. e TIMPUL SA INVETI ce inseamna sa faci sex cu adevarat.

Florin

acum 12 ani

Si eu am aceasi problema de ceva timp daca gasesti o rezolvare posteaza te rog.

mihai_86

acum 12 ani

am facut putina pauza si s-a rezolvat. nu te speria, si eu m-am impancientat putin, dar dupa o saptamana de stat pe tusa, sunt acelasi :). iti doresc la fel, numai bine !

stefan185

acum 12 ani

incercati cu un produs natural care se numeste GINSENG se gaseste in farmaci dar mai ales in farmaciile cu prod naturiste. LUATI ACEST SFAT IN SERIOS SI VETI VEDEA REZ. SUPER