probleme de erectie

Disfunctii sexuale masculine

Postata de ciprian32124099 cu 13 ani in urma.

cand ajungem la preludiu mi se ridica si la inceputul actului sexual si dupa un timp se inmoaie,nu mi sa intamplat niciodata asa ceva am 28 ani,deobicei dimineata ,va rog sa ma ajutati

Raspunsuri (2)

Psih.dr.Gabriela Marin

acum 13 ani

Ciprian,
Daca doresti mai multe informatii si un ajutor, ofera-ne mai multe detalii si fii mai coerent.
Sa inteleg ca dimineata ai mai mult probleme cu erectia?
De cat tp au aparut aceste probleme? S-a intamplat ceva mai neplacut in relatia voastra - sau in viata ta- in ultima perioada de timp?

elenasp

acum 13 ani

Va recomand un consult mai amanuntit .DACA CREDETI CA VA POT FI DE AJUTOR MA PUTETI CONTACTA LA TEL.0744870194 PENTRU A DISCUTA MAI AMANUNTIT PROBLEMA CU CARE VA CONFRUNTATI sANATATE MULTA.