Probleme cu mentinerea erectiei

Disfunctii sexuale masculine

Postata de super2014 cu 10 ani in urma.

Buna ziua , am 42 de ani , 1.90m si 116 kg . In ultimii ani am o problema cu mentinerea erectiei . Intotdeauna imi mentin erectia 20-30 minute fara probleme si este o erectie foarte ferma ca la 18 ani . In timpul actului sexual brusc erectia dispare instantaneu . Daca o stimulez in cateva minute e din nou sus fara a sti pentru cat timp ...Nu se intampla de fiecare data dar este deranjant ca nu stiu cand raman fara erectie .... Mentionez ca am finalizari normale , cantitate de sperma suficienta , nu am diabet sau alta boala si am avut o viata sexuala destul de intensa . Pot avea si doua contacte pe zi , dar din pacate cu aceasta problema . Ce-mi recomandati ? Multumesc pentru raspuns !

Raspunsuri (2)

razvan_rrr

acum 10 ani

Eu am luat un produs care m-a ajutat mult cu aceasta problema. este din plante. O sa aflii tot ce trebuie daca cauti in Google: ************ rezultate

stefan

acum 9 ani

Cam aceeasi problema o am si eu.Sunt casatorit,36 ani,si prima data cind penetrez am erectie,dar nu prea ferma.iar dupa circa 5-10 minute trebuie sa ma chinui sa o tin treaza daca fac o pauza cit de mica incepe sa dea inapoi,deja a inceput sa devina o problema.Nu am nici o boala care sa ma faca sa cred ca ar fi din cauza ei.Va rog sa imi spuneti daca pot lua ceva tratament,nu as vrea sa testez nici toate p***aile(cred) care se gasesc pe internet.Va multumesc anticipat.