Probleme cu jucaria :))

Disfunctii sexuale masculine

Postata de johnny_94 cu 11 ani in urma.

Buna ziua, am 18 ani si de ceva timpt nu mai pot avea erectie completa....in sensul ca apare erectia...dar cand se ajunge la momentul penetrarii constat ca a disparut....nu cred ca ar putea fi ceva de ordin fizic....poate psihic...am avut o relatie de 3 ani in care nu au aparut acest gen de probleme....chiar din contra...am avut cam 300 de contacte sexuale cu acea fata...ok....ne-am despartit...a durat cam 2 saptamani pana sa o fac din nou cu o alta fata...nici o problema..dar a urmat o alta....in care a lipsit eractia dar a aparut dupa ce am mai mangaiat-o.....acum cu actuala prietena...facem sex de vreo 3 saptamani...in care am avut cam 20 de contacte sexuale....dar a aparut problema erectiei....care am mai descriso mai sus.....mentionez ca dupa prima fata am suferit enorm......

Raspunsuri (3)

membru224656

acum 11 ani

si sotul meu a avut o problema asemanatoare cu a ta cand am fost insarcinata si dupa ce am nascut vreo cateva luni a mai avut aceasta neplacere dar cred ca ii o boala psihica. sotul meu a fost la medic si ia dat ceva medicamente dar nu le-a luat dar in timp sa rezolvat. poti intreba medicul de familie.

Liviu

acum 11 ani

Un posibil raspuns gasiti (si) aici: //sfatulmedicului.ro/comunitate/sex-si-erotism/orgasm-multiplu-la-barbati_42864

schmen

acum 11 ani

totul e de la psihic, ti s-a intampalt o data si de atunci ori de cate ori vrei sa faci sex te gandesti ca iar nu vei avea erectie puternica si ca iar te vei termina mai repede. Am dreptate? pretenash , incearca sa iei "Branca ursului" pastile , sunt doar din plante , crede-ma pe cuvant ca face minuni. eu am luat si in 2 sapt deja imi simteam altfel penisul , eram mult mai sigur pe mine , erectia era beton.sunt undeva la 15 lei cutia de 60 parca , o gasesti pe la plafar si dastea naturiste. sa im i scri te rog daca incepi sa le iei si daca vezi vreo schimbare in max o luna.