Probleme cu erectia

Disfunctii sexuale masculine

Postata de gtmihai cu 10 ani in urma.

Am 23 de ani si nu pot mentine o erectie. Cand sunt in pat cu o femeie, am erectii(totale si partiale), dar cand dispare stimularea, erectia mea dispare. Nu pot sa intretin raporturi sexuale. Cui ar trebui sa ma adresez pentru investigatii?

Raspunsuri (2)

alexandra

acum 10 ani

Buna!Problema ta poate fi si de ordin psihologic.iti recomand un super produs,se numeste Vital Man.Daca vrei mai multe detalii,nu ezita sa ma contactezi:[email protected] sau https://www.facebook.com/alexandra.elena.52 . o seara buna

gtmihai

acum 10 ani

Si totusi, carui medic ar trebui sa ma adresez pentru investigatii? Ce specialist, ce spital, ce sectie. Sunt total in ceata.