probleme cu erectia

Disfunctii sexuale masculine

Postata de Florin05 cu 12 ani in urma.

Salut! Am si eu o problema! de vreo 2 zile mi se intampla ceva ciudat! Am erectie la primul numar, ejaculez precoce si cand vreau sa incep si al 2 lea numar, pur si simplu imi dispare erectia, mi s-a intamplat de 2 ori. Ce ar putea fi?

Raspunsuri (5)

Psih.dr.Gabriela Marin

acum 12 ani

Florin,
Da-ne mai multe detalii. Ai luat acum 2 zile vreun medicament sau vreo substanta mai speciala?
Ai suferit vreun soc emotional, sau stres puternic? Si nu in ultimul rand, spune-ne ce varsta ai si cum au stat lucrurile pana acum.

Florin05

acum 10 ani

Am 22 de ani! Nu am luat nici o substanta! A aparut din nou aceasta problema! Nu iau pastile, cu oricine am o legatura sexuala apare aceasta problema, Ejacularea precoce si disparitia erectiei!

Pala Maria

acum 12 ani

prietenul meu si.a rezolvat problema cu care te confrunti si tu cu panaceul Corina akm il tine erectia si o ora si dupa cca 25 min trece la al 2-lea numar care tine si mai mult

cristian

acum 11 ani

Panaceul Corina poate fi si Andreea, Mihaela, Luiza, Gabriela etc. NU EXISTA BARBAT IMPOTENT, DOAR FEMEIE NEPRICEPUTA! Urmareste un porno cu fata si ...voila!!!! Sau puneo sa vorbeasca porcos! Nu glumesc.

Marius

acum 8 ani

Buna ziua,
M-am confruntat si eu cu probleme de erectie la inceputul unei noi relatii cu o tipa cu 20 de ani mai tanara...nu stiu daca am fost inhibat sau daca au fost probleme strict fizice...insa tot pe un forum am aflat de niste suplimente naturale pe care le-am cumparat de pe siteul www.maxsensation.ro.Am dat comanda telefonic si inainte de a comanda m-au ajutat cu sfaturi si detalii care m-au ajuta sa trec peste aceasta problema. Dupa folosirea lor doar la nevoie inaintea actului sexual dupa 2 luni nu am mai avut nevoie sa le folosesc. De atunci am mai avut probleme de cateva ori si in cazuri de urgenta am mai apelat la acest supliment care si-a facut treaba cu succes.
La mine problema mi s-a parut normala pentru ca am 50 de ani si am apelat la pastilele astea naturiste penytru ca am vrut un rezultat imediat, insa cred ca ar trebui sa apelezi la sfaturile unui medic specialist.