probleme cu erectia

Disfunctii sexuale masculine

Postata de puyutz_1976 cu 13 ani in urma.

da, erectie matinala am, m-am si masturbat si totul este ok
si un raspuns pt ina ,sunt casatorit si nu sunt genul sa merg la alte femei

Raspunsuri (2)

Iuli

acum 13 ani

Atunci e ceva psihic. Cauta pe net informatii despre "anxietatea de performanta" in domeniul sexual. Ideea e sa nu iti mai fie teama ca "daca nu merge". Daca nu poti sa treci singur peste aceasta problema, mergi la un psiholog/sexolog.

Psihosexolog clinician

acum 13 ani

O evaluare a temerii de performanta exista pe site-ul cabinetului nostru.