probleme cu erectia

Disfunctii sexuale masculine

Postata de puyutz_1976 cu 13 ani in urma.

alutooooooor am si eu o problema cu erectia ,de fapt am erectie dar cand vreau sa o fac cu sotia moare ,dupa primul esec stau tot timpul in stres cadn vreau s-o fac de teama sa nu mi se intample acelas lucru si culmea e ca mi se intampla de fiecare data ,cum pot sa remediez aceasta problema?

Raspunsuri (4)

Iuli

acum 13 ani

Ti s-a intamplat o data, te-ai speriat, si din cauza stresului nu mai poti obtine erectia. Ai erectii matinale? Daca incerci sa te masturbezi functioneaza? Atunci nu ai nimic fiziologic. Incearca sa nu te mai gandesti la acel esec, li se intampla tuturor barbatilor din cand in cand. Daca nu poti sa faci abstractie, mergi la un psiholog.

ina

acum 13 ani

Ai incercat si cu alta?

eu

acum 13 ani

lasa-i nr de telefon..poate incearca cu tine

Psihosexolog clinician

acum 13 ani

Posibil o anxietate de performanta. Dar nu strica o evaluare clinic-sexual.