probleme cu erectia la 18 ani

Disfunctii sexuale masculine

Postata de CrsAnd95 cu 10 ani in urma.

Salutare, de cava timp nu am erectie dimineata si ma ingrijoreaza asta..pana acum ceva timp aveam erectie dimineata si in timpul zilei..acum aproape de loc, precizez ca ma masturbez frecvent si ma gandesc ca poate libidoul meu este la pamant..nu ma excit usor si uneori chiar si cand o fac penisul meu nu se afla in erectie(nu in timpul actului sexual, sau in intimitatea unei partenere)..ce sa fac? am un stil de viata sanatos, ma duc la sala(nu iau concentrate de nici un fel), mananc legume, fructe zilnic si totusi ma ingrijoreaza acest aspect..ceva sfaturi ? multumesc..as prefera sfaturi care sa nu implice doctorul MOMENTAN..care sa speram ca vor da roade. Multumesc anticipat.

Raspunsuri (1)

FreeStyle11

acum 10 ani

Eu zic ca nu ai nimic, ci doar este ceva normal, nu toti avem erectie dimineata, sau sa ne gandim la sex tot timpul.Faptul ca te masturbezi frecvent e o cauza, dar nu e nimic grav.Eu zic sa te masturbezi mai rar sau deloc, daca ai partenera fa sex cu ea si atat.In rest continua sa traiesti sanatos si va fi bine.