probleme cu ejacuarea

Disfunctii sexuale masculine

Postata de MembruMobileApp309514 cu 7 ani in urma.

Buna am o problema si nu prea stiu cum sa o rezolv am o ejacuare foarte grabita adica 1 minuta si nu stiu ce sa fac partenera mereu imi pune intrebarea gata deja? Si nu stiu cum sa o rezolv ajutatima va rog

Raspunsuri (1)

Valeriu

acum 7 ani

Ia niste pilule si o sa iti treaca. Grija mare ca daca nu iei masuri situatia se poate agrava.