problema

Disfunctii sexuale masculine

Postata de Mgeorge84 cu 12 ani in urma.

Buna ziua.Am 27 ani si am o problema sexuala. Inaintea contactului sexual mi se inmoaie deodata, ma simt excitat dar nu mai pot continua. Pot fi stresul si oboseala cauzele?
Ce trebuie sa fac sa incerc ceva pastile?
Multumesc !

Raspunsuri (4)

Medic Epuran

acum 12 ani

Stresul şi oboseala pot fi într-adevăr cauze ale scăderii performanţelor sexuale

Mgeorge84

acum 12 ani

Pot sa ma ajut cu pastile? Sau nu are rost, mai multa odihna.

Dara

acum 12 ani

Cauta informatii despre Branca-Ursului.
Am inteles ca exista diverse produse naturale obtinute din aceasta planta care ''''''''fac minuni'''''''' in privinta multor probleme care tin de impotente, infertilitate, la barbati si femei.
Alte produse nu-ti rezolva problema decat pe moment si nu-i exclus sa creeze dependenta.

Marius

acum 8 ani

Buna ziua,
M-am confruntat si eu cu probleme de erectie la inceputul unei noi relatii cu o tipa cu 20 de ani mai tanara...nu stiu daca am fost inhibat sau daca au fost probleme strict fizice...insa tot pe un forum am aflat de niste suplimente naturale pe care le-am cumparat de pe siteul www.maxsensation.ro.Am dat comanda telefonic si inainte de a comanda m-au ajutat cu sfaturi si detalii care m-au ajuta sa trec peste aceasta problema. Dupa folosirea lor doar la nevoie inaintea actului sexual dupa 2 luni nu am mai avut nevoie sa le folosesc. De atunci am mai avut probleme de cateva ori si in cazuri de urgenta am mai apelat la acest supliment care si-a facut treaba cu succes.
La mine problema mi s-a parut normala pentru ca am 50 de ani si am apelat la pastilele astea naturiste penytru ca am vrut un rezultat imediat, insa cred ca ar trebui sa apelezi la sfaturile unui medic specialist.