Problema

Disfunctii sexuale masculine

Postata de alexucu cu 12 ani in urma.

Salut...In urma cu 3 luni am luat o viroza pe care nu am tratat-o, dupa aceea mi-am distrus stomacul din cauza antibioticelor(prescrise de medicul de familie).Dupa ce mi-am revenit, am facut un consult la pneumologie si mi s-a dat din nou antibiotic (Ceforan) pentru traheita. Mi-am deranjat din nou stomacul si dupa ce mi-am revenit, am facut otita. In toata aceasta perioada am facut dragoste cu sotia, dar nefiind in "apele" mele, se intampla la 2-3 zile, nu zilnic ca inainte si obtineam erectia tot mai greu. Am observat ca mi-a scazut pofta de a face dragoste si am ajuns sa nu mai am erectie, nici stimulat. Poate sa fie din cauza medicamentelor luate in ultimul timp ?

Raspunsuri (1)

Iuli

acum 12 ani

Da, si din cauza starii generale proaste, a epuizarii fizice etc.