problema sexuala

Disfunctii sexuale masculine

Postata de johnny30 cu 10 ani in urma.

nu reusesc sa am orgasm decat extrem de greu .erectia este continua si foarte ferma uneori simt ca mi explodeaza penisul de excitatie si simt placere maxim dar totusi nu am orgasm.va rog daca ma puteti ajuta cu un sfat ceva....nush incep sa simt frustrare

Raspunsuri (1)

buna

acum 10 ani

exista un remediu homeopatic care des ajuta la astfel de probleme.
Scrie-mi un email pe yahoo la zane_bun_ne (elimina insa liniutele din nume)