Problema recenta!

Disfunctii sexuale masculine

Postata de S A N O cu 10 ani in urma.

Buna ziua! Ma numesc A.F. si am 43 de ani. Ma confrunt de cateva zile cu o problema mai neobisnuita. In timpul fiecarui act sexual, in momentul orgasmului simt o durere in zona soldurilor, ca si cum acestea s-ar bloca. Durerea este intensa, dar si placuta in acelasi timp, si dureaza exact atat cat dureaza orgasmul, care de ceva vreme este mai prelungit decat de obicei.. Senzatia acesta de durere-placere-blocare este relativ recenta (1 luna) si se repeta absolut la fiecare orgasm.. Sa ma ingrijorez?

Raspunsuri (2)

Medic SfatulMedicului

acum 10 ani

Puteti, pentru control, sa efectuati o radiografie de bazin.

S A N O

acum 10 ani

N-ati mai intalnit niciodata acest simptom, la un alt pacient?