problema penis

Disfunctii sexuale masculine

Postata de constantin1990 cu 10 ani in urma.

cand eram mic ai mei parinti nu mi-au facut circumcizie....cred ca asa ii spune.nu am avut probleme.puteam decalota penisul pana la capat.doar ca preputul nu se rupea niciodata.am facut sex neprotejat.uneori mai burutal pentru a incercat sa-l rup.cu timpul preputul s-a ingrosat si s-a fosrmat un inel in jurul penisului care nu-mi mai dadea voie sa il decalotez.am stat asa 1-2 ani.apoi am decis sa merg la medic.am trecut prin operatia de circumcizie.dar a fost nevoie de indepartarea unei portiuni foarte mari din piele.cea ce acum ma jeneaz la erectie ca penisul nu mai are suficienta piele in cat sa se mareasca normal.dupa jumatate de an.mi-a aparut in partea stanga un fel de coaja alba.care daca incercam sa o indepartez ma ustura foarte rau.azi era maine nu mai era.aparea 2 zile apoi o saptamana nu mai era.de cateva zile era constanta.aproximativ o saptamana.am facut sex cu o persoana care nu facuse sex de 4 ani de zile.si am reusit sa imi fisurez acea coaja.care s-a fisurat destul de mult in cat acum ma cam ustura mereu.nu stiu ce este si ce sa-i fac.poate reusesc sa adaug si o poza sa se vada despre ce este vb.

Raspunsuri (2)

antoneta142936

acum 10 ani

Incearca ca dupa ce faci pipi, o perioada, sa speli cu musetel si sa aplici crema de galbenele. Este un bun cicatrizant

constantin1990

acum 10 ani

cred si eu ca este...doar ca nu stiu ce sa fac.si imi este frica de doctor.urasc doctorii:))deasta am si stat asa mult acasa.