problema penis

Disfunctii sexuale masculine

Postata de petronela25 cu 15 ani in urma.

buna! sunt un tanar de 19 ani, sunt virgin si ma confrunt cu o problema foarte delicata: penisul meu nu se decaloteaza. aceasta nu ma deranjeaza cand penisul este in erectie. as vrea sa stiu daca aceasta problema imi va afecta viata sexuala sau daca este nevoie de o interventie chirurgicala. va multumesc si astept raspunsuri

Raspunsuri (7)

victor49107916

acum 15 ani

nu tb interventie chirurgicala.. inmoaie bine penisul printr-o baie fierbinte de cca 20min apoi..icepi decalotarea. treptat traptat chiar daca o sa doara .. sau o sa curga putin sange
nu uita !!!

1. tb sa se decaloteze complet si ramane prins decat printr-o "atza" chiar de orificiul de eliminare a urinei..
2. intereseaza-te la farmacie de un unguent pe care il vei folosi dupa decalotare ..sau chiar pe parcursul operatiunii...

p.s. fetelor la plac.....decalotate :D

salut

jasmine113515

acum 15 ani

Am trimis mesaj pe privat

rodikuza

acum 14 ani

nu este o problema grava....se rezolva cu interventie chirurgicala......se cheama fimoza....si daca incerci metoda cu baia... este posibil sa faci para fimoza. pana la 3 ani este fiziologic....la 4 trebuia corectata cu baia.....acum merge doar cu interventie. mult succes

gogu

acum 13 ani

am 18 ani si un penis in erectie de 17-18 si 6-7 in stare fleasca credeti k medicamentle de marire au efe?
ct

gogu_iei_multa_moe

acum 12 ani

til maresti ca sa poti ajunge sal SUGGI?ca nu vad rostu

ionut

acum 12 ani

Salut
Am si eu o problema la penis si daca ma puteti ajuta va rog.
A aparut la baza penisului o umflatura si daca apas pe ea ma cam inteapa putin.Am strans de umflatura intr-o zi si a iesit un fel de lichis si apoi sange.
Ce poate fi si ce sa ii fac va rog spunetimi si mie ?

robert

acum 11 ani

buna ziua am si eu o problem nu mai mise scoala penicsul de ce va timp stau lga prietena si nu mai mise scoala de ce ?