Problema fata

Disfunctii sexuale masculine

Postata de effekt cu 11 ani in urma.

Acum 7 luni am avut contact sexual cu o fata,dupa 2 luni ma anuntat ca are o infectie,probabil din categoria candidozei,este posibil ca acum dupa atata timp eu sa ii dau eu altei fete acea problema? chiar dak nu am avut si nu am nici un simptom?

Raspunsuri (1)

effekt

acum 11 ani

Din categoria candidozelor,este aproape imposibil ca dupa atata timp,neac***a nici un simptom ca Dvs. sa va infectati partenera,neac***a simptome nu inseamna ca nu aveti virusul,insa probabilitatea lui este foarte mica,de cca. 2-3 luni,timp de la data la care a-ti luat la cunostiinta ca sunteti infectat in care Dvs. puteti sti daca sunteti sau nu infectat si in acelasi timp daca este sigur sa aveti contacte sexuale,raspunsul este NU,nu puteti virusa,infecta alta persoana prin contact sexual.

Cu multa Stima.Dr.Onofricescu Mircea