Problema erectie.

Disfunctii sexuale masculine

Postata de Alin097 cu 10 ani in urma.

Salut,am aproape 17 ani si de doua saptamani am constat ca nu mai am erectia cum aveam inainte.Inainte ma masturbam o data pe zi cam de la 15 ani . Ce sa fac?Ar trebui sa nu ma mai masturbez deloc?

Raspunsuri (1)

nicu1718

acum 10 ani

Da, probabil de atunci problema e deja rezolvata. Ideal ar fi sa nu te masturbezi. Asta ti-ar creste libidoul si imbunatatii erectia.