Problema ejaculare

Disfunctii sexuale masculine

Postata de catalinIonut cu 10 ani in urma.

Buna ziua,

Am o problema care mi s-a intamplat pentru a 3-a oara si am decis sa cer parerea unor persoane cu experienta.
Mi s-a intamplat de 3 ori dupa cum am zis si anume, in momentul in care doream sa fac treaba mare si m-am scremut penisul meu chiar daca era in stare fleasca a ejaculat...
Am o problema anume?
Sau a fost prea mare cantitatea de sperma in testicule si din cauza asta a iesit in incercarea de a face treaba mare?

Stiu ca poate suna putin deplasata problema mea insa am hotarat sa va cer ajutorul.

Va multumesc anticipat

Raspunsuri (1)

Adrienne

acum 10 ani

In timpul fortarii, s-a produs probabil o comprimare transrectala ce a stimulat structurile prostatei si a facut sa apara o ejaculare , fara a fi insotita de orgasm. Ar fi bine sa consumi cat mai multe fibre, pentru reglarea tranzitului intestinal.