Problema Ejaculare precoce

Disfunctii sexuale masculine

Postata de M.Octavian cu 9 ani in urma.

Buna seara !

Am si eu 2 probleme grave si nu stiu cum si ce sa fac sa scap de ele. Am 24 de ani o viata obijnuita , lipsita de stres cred eu , sunt student iar ceea ce mananc nu este in totdeauna natural sau benefic organismului in ultima perioada(ultimele 8-9 luni) am luat in greutate (5-6kg , acum am o greutate de 74kg ; 1,72m) iar de 3 saptamani am inceput sa tin "regim" in sensul ca nu mai mananc paine nu mai mananc exageat de mult iar in scurt timp voi incepe sa fac si sport , tin sa mentionez ca bautura si tigarile nu imi sunt dragi. Am momente knd doresc sa fac dragoste si nu se poate , iar cand se poate am "cazuri" cand ejaculez precoce.Am o relatie foarte frumoasa si nu vreau sa mai existe neplaceri sau si mai grav sa se ajunga la despartire. Va rog frumos ma poate ajuta cineva cu un sfat legat ? Cu Stima Octavian

Raspunsuri (2)

Dorina

acum 9 ani

Buna ziua!

Din pacate si sotul meu sufera de problema asta. Pe el pare ca nu il incomodeaza, dar pe mine ma afecteaza. Ce trebuie sa fac? Gresesc eu undeva?

Multumesc!

gabriel

acum 8 ani

dorina sotul tau are problema asta dinainte sa va casatoriti ? daca da nu e vina ta ( sau poate esti prea sexy si nu se poate abtine sa nu ejaculeze ), dar iarasi nu e vina ta