PPar pe penis la 13 ani?

Disfunctii sexuale masculine

Postata de MembruMobileApp1504131694 cu 6 ani in urma.

Am par pe penis la 13 ani adică fix pe el și nu este mic este mare și des nu mi se pare normal ca la 13 ani sa ai par pe penis un sfăt va rog ..

Raspunsuri (2)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Cresterea-si-dezvoltarea-copiilor/pubertatea-si-patologia-ei_6654

berbeca

acum un an

Ai rezolvat cu ceva că și eu am aceeași problema