potenta

Disfunctii sexuale masculine

Postata de valeriu5136229 cu 14 ani in urma.

am 26 ani.....organul meu genital masculin nu sa dezvoltat,am un penis in sistem fleasca de 3cm ,iar erect 12cm si nu e gros,,am cunoscut o tipa de 30ani care asteapta sa facem dragoste si poate sa ne si casatorim ...ne stind k eu sunt asa...............nu stiu ce sa fac...multumesc

Raspunsuri (6)

floryny

acum 14 ani

N-ai de unde stii ce prefetinte are tipa, poate te accepta asa cum esti. Bafta!!!!!

sah

acum 14 ani

fa ceea ce trebuie sa faci ;) ! , sper ca m-ai inteles

Laura

acum 14 ani

Te incadrezi in limitele normalului, fiziologic vorbind. Important pentru o femeie este in primul rand sa se simta iubita, respectata, admirata. Cu siguranta ca partenera ta te apreciaza deja petnru calitati pe care i le-ai dovedit, ca atare, nu numai latura sexuala conteaza. Totusi, n-ar trebui sa uiti ca pentru o femeie, cel mai important este preludiul. Exista o serie de pozitii sexuale care pot pune in valoare si un penis de dimensiuni nu foarte mari. Important este sa explorati si sa descoperiti impreuna ce va face placere.

bogdanash

acum 14 ani

buna!frate iti pot recomanda sa incerci vimax,chiar e bun desi am vazut ca unii zic ca nu are efect.pentru noi cei cu un penis mic sa stii ca chiar face minuni,eu aveam in stare erecta 13 si eram f dezamagit pt ca prietena mea nu era multumita de mine tot timpul imi sp ca o am mica.acum pot sa spun ca cu ajutorul pilulelor vimax am reusit sa ajung la 15 cm si e super ok.sunt chiar mandru de mine.eu iti recoamd sa incerci.sunt cam scumpe dar fac bani.sa stii.

Renata

acum 14 ani

Decat sa va faceti atatea probleme si sa luati medicamente cu efecte adverse mai bine mergeti voi la Dr. Mihai Vieriu, cel mai bun homeopat din Iasi, si remediile lui homeopatice vor face minuni de durata si fara efecte secundare. Decat poate cresterea iubirii partenerei.

chelie

acum 14 ani

si in cat timp a crescut