polutii nocturne?

Disfunctii sexuale masculine

Postata de MembruMobileAppalinpetcu cu 6 ani in urma.

Buna ma numesc paul am 15 ani si prima data cand am avut o polutie a fost acum 4 luni, m am trezit cu pete de lichid provenit de la organele genitale pe chiloți inițial am refuzat a crede ca m am masturbat de atunnatunci timp de 2 luni m am trezit cu astfel de lichide dar foarte putin nu în cantități mari chiar foarte mici am discutat si părinții despre asta si mi au zis ca e ceva normal si firesc si ca o sa se regleze dupa doua luni timp de o luna au fost reglare la 12-13 zile aparea iar dupa inca o luna nu au mai aparut deloc. pana cand intr.o seara m am trezit de doua ori ud odata la 00:30 altădată la 5:30 asa nu mi s a mai intamplat niciodata. Ce vreau sa stiu e:
O sa am asa in fiecare seara?adică asao sa mi apara mereu seara târziu *mentionez ca in seara aia m am uitat la lucruri indecente si erotice*
Este posibil sa am scurgeri fara sa simt?
Lichidul acela iese in cantități mari?
tin sa mentionez ca nu m am masturbat decat de 3 ori iar polutii cu continut indecent am avut 6 pana acum astea intr un decurs de 4 luni jumate

Raspunsuri (1)

Utilizator11595783891

acum 3 ani

Este recomandat sa nu mai privești filme cu conținut indecent și sa nu te mai masturbezi.

Aceste obiceiuri nu sunt sănătoase pentru minte și organism. Poți cauta efectul lor negativ în cărți de specialitate.
Daca nu le vei mai face și nu te vei mai gândi la lucruri indecente, se vor mai diminua polutiile nocturne.

Poti sa o faci pentru sănătatea ta și bienke celor din jur! Toate cele bune!