Penisul

Disfunctii sexuale masculine

Postata de kyller009 cu 10 ani in urma.

Buna,am si eu o problema in legatura cu penisul...am 16 ani iar penisul meu masoara undeva la 15 cm jumate...am erectii puternice dar nu rezist mult ejaculez destul de repede,am vazut ca postat cineva da nu-l mai gasesc acum ca el a facut nush ce exercitii si i sa marit penisul cu vreo 3 cm,si ejaculeaza dupa o perioada nu asa scurta de timp...exista un asa nume fel de exercitii,daca sunt care ar fi? m-ar putea ajuta si pe mine cineva??va rogg frumos

Raspunsuri (1)

razvan_rrr

acum 10 ani

am aceeasi problema, doar ca eu sunt ceva mai in varsta. Dintre toate metodele, prefer suplimentele naturale. Unele nu au avut niciun efect, insa de aproape 2 luni fol un produs (nu ii dau numele) care a inceput sa ma ajute. L-am luat de pe c***a.info