penisul

Disfunctii sexuale masculine

Postata de membru220823 cu 11 ani in urma.

am 16 ani si sunt baiat si cred ca am penisul prea mic are numai 10 cm ma poate ajuta cineva

Raspunsuri (1)

Liviu

acum 11 ani

Rasp.: "prea mic" - comparativ cu ce?! Si ce anume te face sa crezi ca nu mai creste?! In orice caz, niciun lucru nu este mic sau mare, in sine (ci numai daca il comparam cu vreun altul).
- Eu cred ca fiecare lucru este, mai degraba, asa cum este. Dar, daca tie ti se pare totusi "prea mic", pentru mai multe informatii, citeste (si) aici: //sfatulmedicului.ro/comunitate/cresterea-si-dezvoltarea-copiilor/nu-i-se-dezvolta-cucu_42404