Penisul meu

Disfunctii sexuale masculine

Postata de FloRyN24 cu 9 ani in urma.

Salut am 13 ani,am o intrebare,cand e "moarta" e normal sa aiba 10 cm si cand e in erectie e normal sa aiba, intre 15 cm ? Ma dezvolt prea repede,adica am 1.75 m.Va multumesc !

Raspunsuri (1)

MembruMobileApp1513947332

acum 6 ani

In aceeasi situatie ma aflu si eu acum, am pus o intrebare asemanatoare, vad ca au trecut 3 ani de cand ai pus tu intrebarea, ai aflat ceva ?