Penisul meu ejaculeaza foarte repede?

Disfunctii sexuale masculine

Postata de MembruMobileAppalex.finutzu cu 6 ani in urma.

Mă numesc alex, am 25 de ani
Am si eu o problema
Penisul meu ejaculeaza foarte repede ... la intretinera actului sexual cu sotia mea in primele 1-2 min ejaculeaza pentru prima dată si in urmatoarele 10-15 min ejaculeaza pentru a doua oară... si cred ca are o mărime normală (cca 17cm)
Suntem foarte dezamăgiți de mine

Va rog sa ma ajutati ... 🙏

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Pentru un diagnostic complet va recomandam sa mergeti la un control medical.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Disfunctii-sexuale-masculine/ejacularea-prematura_693