Penisu meu

Disfunctii sexuale masculine

Postata de membru245222 cu 10 ani in urma.

Buna ma numesc dani a. 18 ani si miam masurat penisu cand este sculat i este aproape 17 cm Penisu pana la cat se dezvolta ? as vrea sa intreb am vazut multi oameni pe internet ca se lauda ca iau nustiu ce fel d epastile ce le maresc Penisu nus as fi interesat nam incercat dar vreau un sfat de la medic . Imi mai creste pana la 20 de ani ? e normal sa fie de 17cm la varsta mea ? Pot oeri un orgasm la o femeie ? Miam inceput viata sexuala de la 15 ani

Raspunsuri (2)

FreeStyle11

acum 10 ani

Mai este posibil sa creasca pana la 20 de ani 1-2 cm.Dar e destul de bine la 17 cm, e suficient.Dar daca vrei sa mai creasca atunci asteapta.

membru245222

acum 10 ani

Pai ii deajuns uneori imi pun intrebarea oare o satisfact pe aia sau nu ca na uneori ma gandesc ba daca e mica daca nu ce , intelegi