Penis?

Disfunctii sexuale masculine

Postata de Utilizator11616261884 cu 3 ani in urma.

Bună ziua, am o problemă am sculament dimineața dar când este vorba de partida cu iubita mea după un număr nu mai reactionez și îmi dau drumul foarte repede. Ce pot sa fac

Raspunsuri (1)

Andreea

acum 2 ani

Buna . Primul pas este o trimitere la un medic urolog. El iti va da de facut niste analize , printre care o spermocultura . Al doilea pas este un medic endocrinolog care sa va dea un set de analize hormonale sa nu fie niste dereglari pe acolo . Sanatate !