penis mic

Disfunctii sexuale masculine

Postata de ligia43 cu 15 ani in urma.

am penisul in erectie de 11 cm....si mi-e frica sa nu ma fac de ris....ce sa fac...?

Raspunsuri (538)

Dorina6899908

acum 15 ani

Depinde si ce varsta ai,poate mai ai de crescut,inclusiv penisul.....Dar nu este o problema ,nu in lungime sta performanta....

Madalin

acum 13 ani

pastilele cred ca te pt face chiar ipotent

razvan

acum 13 ani

DAR IN CE CONSTA PERFORMANTA DACA NU IN LUNGIME???

alin

acum 13 ani

performanta consta in modul tau de miscare....cum incepi actul seual si cum stii sa faci pe partenera ta sa se excite...intrun cuvant conteaza si preludiul si conteaza si felul in care te misti in timpul actului sexual

cristi

acum 12 ani

am 13 ani si inca este mic

alin

acum 12 ani

da asae

florin

acum 12 ani

cat sa mai astept ca am deja 40 de ani

andrei 444

acum 12 ani

am 13 ani si am un penis de 16 cm

dsfdd

acum 12 ani

fa sex

DonPablo

acum 12 ani

am 15 ani si penisul meu are 18 cm ce fac ca sa creasca

jon

acum 12 ani

eu am 33 de ani si am un penis de 16 cind este in erectie

MIKUTA

acum 12 ani

BRAVO TIE BAIETE!

jenel

acum 12 ani

lasa ca te faci mare

dd

acum 12 ani

nu nu in lungime

vanea

acum 12 ani

nu conteaza asa de mult,dar totusi.
acum sunt suficiente metode de marire a,,sculei,,

Leonard

acum 12 ani

da-mi accept la [email protected] ... si te voi invata eu .. sunt cadru medical

fil

acum 12 ani

intr-adevar performanta nu consta in lungimea penisului dar noi barbatii stim ce inseamna ka esti ''''dotat''''. pt noi penisul mai mare este ca sanii unei femei, o forma misto, marime voluptoasa iti da incredere in tine etc

alin

acum 12 ani

ba da tu cat vrei sati creasca?

taica belcu

acum 11 ani

Eu o am de 16 cm(erect).M-am resemnat.Mentin tonusul sexual practicand doua sedinte masturbatorii(p***a) pe luna.Cred ca e destu.

bogdan

acum 10 ani

fa sex cu una

Pag 1 din 27