Penis mic

Disfunctii sexuale masculine

Postata de gianny.giovanny cu 10 ani in urma.

Buna seara.Penisul meu in erectie nu depaseste 12 cn dar in schimb este foarte gros.Credeti ca pot dezvirgina o fata?

Raspunsuri (2)

andreea

acum 10 ani

nici o sansa. Esti varza!

anca

acum 10 ani

andreea e doar rautacioasa,,,nu conteaza cat de mare e penisul daca stii ce sa faci cu el,,,,,problema s-ar putea sa fie mai mult grosimea decat lungimea,,,fii optimist si foloseste prezervativ