penis mic

Disfunctii sexuale masculine

Postata de boboc34 cu 11 ani in urma.

Buna ziua, la 27 ani,,ce pot face sa-mi mai creasca penisul....

Raspunsuri (3)

Dejo

acum 11 ani

Altu..;) dar e chear asa mic?.leaga-l de gat cu un cablu ceva si trage cat poti tu de tare..daca nu creste pune-te cu toporul pe el si stii de o grija ca vad ca la 27 de ani ai tai esti bata...;)

alex

acum 10 ani

Cat de prost esti....dai tu sfaturi ...omu a intrebat si te-ai gasit tu sa faci pe grozavul...marsh dreaq de cocalar.

Dejo

acum 11 ani

Daca chiar nu il gasesti in pantaloni,iti dau eu un sfata.comanda PHALLOSAN nr.0744569069 faci comanda,si intr-o saptamana maxim2 iti vine pachetul.poti comanda si online dp net.www.phallosan.ro.ai toate informatile.