Penis mic

Disfunctii sexuale masculine

Postata de Drummer1 cu 12 ani in urma.

Salut! Am 13 ani. Am penisul de 6 centimetri in stare flasca si 8 centimetri in stare erecta. Este bine? De gros , cred ca este mediu. Astept raspuns/.

Raspunsuri (10)

Psiholog Alina Oltean

acum 12 ani

Buna seara

Este o intrebare pe care foarte multi adolescenti si-o pun. Ceea ce trebuie sa sti este ca pana in jurul varstei de 20 ani tinerii sunt intr-o continua dezvoltare. Fiecare are propriul ritm de dezvoltare, astfel la unii baieti acesta dezvoltare poate incepe la 10 ani, la altii la 13 ani, iar la altii mai tarziu. In consecinta, parerea mea este ca e bine, deci nu e cazul sa-ti faci griji.

O seara frumoasa

Drummer1

acum 12 ani

Multumesc foarte mult!

rares

acum 11 ani

si eu am 13 ani si-l am de aproap
e 10cm...e bun??

adi

acum 11 ani

rares sa sti ca si eu am 13 ani si penisul meu este tot asa cam de vreo 10 cm as vrea sa stiu si eu daca ai bine?

io

acum 11 ani

e bine 10 cm

goldencobra99

acum 11 ani

Eu am 13 ani si o am de 8-9cm fleasca si in erectie de 15-16cm.Parul pubian si celelalte mi-au aparut la 11 ani.Mai ai timp stai fara griji.

Anonim

acum 9 ani

Da si eu am 13 ani si in stare fleasca il am de 6 cm si in stare erecta de 9 cm

Anonim

acum 9 ani

Da si eu am 13 ani si in stare fleasca il am de 6 cm si in stare erecta de 9 cm

Anonim

acum 8 ani

Și eu la 13 ani o am moale de 9 ... cam asa și tare de 13-14 e bine ?

the onlybone

acum 8 ani

am 13 ani și o am de 7 în stare fleașcă și de 17 în stare erecție . cred ca pana la 20 de ani îmi ajunge la 20-24