Penis Mic

Disfunctii sexuale masculine

Postata de marinicapcm cu 12 ani in urma.

Am aproape 15 ani si am penisul cand e mort de 10-11 cm si cand e sculat de 13cm .. Ce pot sa fac pentru marire inafara de pastile si alte solutii costisitoare .. ceva exercitii .. ajutati.ma va rog .. multumesc :)

Raspunsuri (4)

george

acum 12 ani

salut , in primul rand dezvoltarea corpului nu s-a terminat deci nu trebuie sa iti faci griji pentru lungime! dar exista ceva exercitii ce ar trebui sa le incerci. dar nu uita , respecta tot ce scrie acolo ca exista si efecte adverse! exercitiile se numesc KEGEL. succes!
http://www.apropo.ro/sexpertul/exercitiile-kegel-pentru-domni-fac-bine-doamnelor-in-pat-2748701

CryLater

acum 12 ani

La fel am si eu problema cu penisul am lungimea de aprox 10 cm sculat .. nu inteleg cum se fac exercitile kegel

CryLater

acum 12 ani

LA FEL AM SI EU PROBLEMA CU PENISUL IL AM DE 10 CM SCULAT SI NU STIU CUM SE PROCEDEAZA CU EXERCITILE KEGEL

CryLater

acum 12 ani

LA FEL AM SI EU PROBLEMA CU PENISUL IL AM DE 10 CM SCULAT SI NU STIU CUM SE PROCEDEAZA CU EXERCITILE KEGEL