penis mic

Disfunctii sexuale masculine

Postata de NBDMusic cu 12 ani in urma.

Am penisul de 8 cm in erectie...am 20 ani...credeti ca e normal sa fie asa ? astept raspunsurile voastre. multumesc.

Raspunsuri (10)

NBDMusic

acum 12 ani

P.S. Sunt virgin...mi-e rusine :| dar asta e...mai creste penisul natural fara sa-mi incep viata sexuala ? ajuta la ceva masturbarea ? multumesc.

Iuli

acum 12 ani

Nu e nici o rusine, fiecare om se naste intr-un fel. Dimensiunea penisului are o componenta genetica si una hormonala. La aceasta varsta penisul nu mai creste singur. Poate nu strica un control endocrinologic pentru siguranta, desi acesta trebuia facut de mult, la inceputul pubertatii.

NBDMusic

acum 12 ani

Ce ar putea sa indice acel control ?

Iuli

acum 12 ani

O insuficienta hormonala, de exemplu. Sau multe altele. Si fiti pe pace ca nu exista intrenari indiscrete in timpul controlului.

EXPANZITE

acum 12 ani

Suntem alaturi de produsul nostru şi vă garantam satisfacţie totală.

http://www.crestere-penis.ro/

Tratati-va cu cel mai bun si increzator supliment disponibil pe piata si aflati cum mii de barbati si-au recapatat increderea, vitalitatea, rezistenta si performanta sexuala, cu Expanzite.

bkod

acum 12 ani

pfffff ..... si eu sunt in aceeasi situatie am 14 ani si am penisul mic 6 cm in stare erecta si 2 cm in stare fleasca:((:((

Andrei

acum 12 ani

NBDMusic stai linistit o femeie nu vine cu rigla in pat, pana la urma dragostea conteaza eu zic sa fi increzator in ce ai si sa nu mai intorci capul dupa ce spune lumea.
Bafta!

florin

acum 8 ani

buna cand am fost mic am avut am avut penisul de 7 cm la 17 ani acum este 11 cm si 10,5 circumferinta si prezervativele normale nu sta bine pe penis ce firma de prezervative scoate marimi mai mici.

Anonim

acum 8 ani

Eu o aveam de 8 cm in erectie la 10 ani!Nu prea e normal sa o ai asa de mica.

Iulian

acum un an

Salut! Și eu am penisul de 10 cm la 20 de ani, am avut fimoza încă de mic, dar părinții nu m au dus sa mă opereze pentru ca au frica de doctori, anul acesta la 20 m-am operat exista șanse sa mai îmi crească penisul? După aceasta vârsta?