Penis fracturat?

Disfunctii sexuale masculine

Postata de Neon cu 10 ani in urma.

Buna ziua , in urma unui act sexual in care prietenea mea statea deasupra la un moment dat s-a rasucit intr-un anumit fel si am auzit o pocnitura infundata nu prea tare a penisului meu urmand imediat ca sa mi se desfule penisul treptat...
Nu am dat importata am avut parca dureri usoare a doua zi dar treptat nu am mai simtit nimic...dar de atunci penisul meu nu mai are aceas rigiditate si de acuma am inceput sa pierd erectia in timp ce schimb pozitiile...
Nu fumez, nu beau alcol...stresul nui asa mare...si nu stiu care este problema...am facut analize la sange iar cu glicemia stau bine , colesterol la fel TGO TGP la fel...nu stiu care ar fii problema ...
Unde as putea sa merg sa fac o testare fizica a penisului?

Raspunsuri (1)

mg-power

acum 10 ani

Control urgent la medicul UROLOG !! Fractura de penis e problema nasola dar e rezolvabila de medicul urolog sau chirurg depinde de la caz la caz !!